Monyszek

Je nějaké omezení na jazykové kurzy?

Mám konkrétně na mysli, jestli má vliv mé zakončené studium na střední škole (mám výuční list) na jazykový kurz, když bych chtěla mít z daného jazyka certifikát (jestli to není omezené, že bych musela mít maturitu nebo tak?)

Nejlepší odpověď
Drap

Jazykový certifikát můžeš získat i bez maturity

Další odpovědi
Krakis

Hlavně musíš mít jazyk......... 🙂

anonym

Jediné omezení v jazykových kurzech je počet uchazečů. Pokud se nenajde dost zájemců, tak se kurz nerozjede. Je-li naopak uchazečů hodně, musí jazykovka část zájemců odmítnout nebo přesunout do jiného kurzu (stalo se kamarádce a čeká dva měsíce, ačkoliv má kurz již zaplacený).
Vzdělání zájemce o jazykový kurz jazykové školy neřeší.
I mistr výstupní kontroly (a dokonce i dělník) si může recitovat Vergilia v Originále.

Reezo

Mozková kapacita je to omezení.

Kelt

Teoreticky by na kurs nemělo být omezení. Pokud zaplatíš včas poplatek, je dostatek zájemců, a vyučující je schopen se dostavit, tak není problém. Žádný zájemce – kurs není, hodně zájemců – více hodin, záleží na domluvě a dohodě. Možná může být omezení na věk, do kurzu pro dospělé nad 15 let se asi nedostane 8 leté dítě, i když jazyk umí nbo se chce naučit.

ivzez

Záleží na tom, o jaký kurz by šlo.
Existuje pomaturitní jazykové studium se statusem studenta,
který je určen pouze maturantům.
(V tomto školním roce jde o maturanty školního roku 2012/2013.)

Mc Merkurion

ocko,toto je za bod „I mistr výstupní kontroly (a dokonce i dělník) si může recitovat Vergilia v Originále“