Je nejaka uspesnost pri rozporovani smlouvy o uveru uzavrene pres internet?

Dobry den, RAiffeisen bank mi nabidla prostrednictvim internetoveho bankovnictvi uver, tak jsem vse odklikal a autorizoval pres mobilni telefon. Samozrejme jsem nesplacel a chci se zeptat, zda-li mam u soudu nejakou sanci, kdyz budu tvrdit, ze jsem zadny uver nechtel a jen jsem neco poklikal a ze to nemuze byt brano jako radna smlouva o uveru?

Nejlepší odpověď
arygnoc

tu nabídku Vám poslali jako klientovi, vy jste ji přijal a autorizoval.

tudíž není co řešit, u soudu neuspějete, ještě můžete být obviněn z podvodu, když se prokáže, že jste dopředu věděl, že ji nebudete splácet, nebo jste úvěr vzal již s úmyslem ho nsplácet.

A u podvodu jsou pálky pěkně mastné.
Doporučuji se s bankou domluvit na splátkách.

Další odpovědi
Pralinka1979

Nezlobte se, ale přijal jste nabídku, autorizoval… a pak nesplácíte a ještě chcete argumentovat, že jste nic nechtěl před soudem??? To je dobrý fór! Máte nepochopitelné uvažování. Doporučuji domluvit se v bance. S Raiffeisen mám dobrou zkušenost.