Rokio

Je něco z toho hyperaktivita?

  1. Podupávání si nožkou.
  2. Nenápadné hraní si s rukou, např. bubnování prsty.
  3. Intenzivní sport.

Nejlepší odpověď
redy

Spíš nervozita, nebo blbej zvyk.

Hyperaktivita je slovo pro nevychovaný děti.

Názor laika 🙂

Další odpovědi
Drap

Nemusí být, příliš málo informací.

zjentek

Hyperaktivita je vlastnost, kdy máš chuť vyrazit s palicí na mamuta, abys pak mohl mít dobrej pocit, žes přežil. A protože pečení holubi dnes lítaj až na pracovní stůl k PC, hyperaktivita je proto potlačována různýma „s intelektem“, kteří chtějí přežít na základě pouhého myšlení. Proto také „hyperaktivista“ nemůže vystát línýho šprta už už od útlýho dětství a ti se brání po svém. A obávám se, že jednou, až ta sklenice skutečně přeteče, se vrátíme právě k těm palicím a nepomůžeme si ani tvrzením, že z papíru se také nažereme.

Dochy

Domnívám se že ani jedno z toho není běžným projevem hyperaktivity. A také se domnívám, že ani Redy ani Zjentek se nerefili.

agentpv

1. a 2. může být taky z nudy. Hyperaktivita je souhrn různých dlouhotrvajících bezděčných pohybů rukama, nohama, celým tělem… pořád dokola. K hyperaktivitě často patří nepozornost, manuální nešikovnost při práci s nástroji, a nešikovnost ve sportech – protože se to neklidné tělo nedokáže klidně soustředit na konkrétní činnost.