nyjono

Je, nebo není níže vyobrazená kytice v ozdobném papíru?

Protože mně jako ozdobný moc nepřijde.
A v tom případě by se tedy měla předávat bez papíru.
Je to tak, nebo ne?
Aspoň když se gratuluje a kytice předává veřejně před médii.

Odpovědi
paul1

Zdá se mi, že papír ozdobný není a tedy kytice by se měla odovzdávat bez papíru. Ale každé vzbuzení pozornosti se počítá, i když je záporné.

marci1

Kytice je uvázaná „dárkově“ s manžetou, tudíž se předává i s „papírem“. Mohli bychom polemizovat, zda barva onoho papíru nepřipomíná obyčejný hnědý balicí papír. Ale proti gustu … 🙂
https://www.flo­wersgohome.cz/dar­kove-kvetiny/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Marci, květiny s manžetou samozřejmě znám. Ale s hnědým papírem? To vidím poprvé. Navíc mediálně známé osobě.