J.Mecir

Je nebezpecne sekat travnik elektrickou sekackou behem deste?

Nejlepší odpověď
briketka10

ano

Další odpovědi
huxa

Jednak ti to bude hůře sekat a jednak by se mohla zkratovat, popř. i tebe pokopat, jestliže budeš mít nedostatečně zaizolovanou prodlužovačku a všechny spoje, kam by mohla natéct voda.

fcoop

Je to téměř tak bezpečné,jako se dívat do benzinové nádrže (stav paliva) a svítit si zapalovačem.

mosoj

Jednak za deště nesekám, mokrá tráva se lepí , ale přesto mám v zásuvce mobilní proudový chránič, který při 40 mA zkratového proudu do země vypne.