Complex

Je na rogalo potřeba pilotní průkaz? Případně jaká skupina?

Nejlepší odpověď
Edison

Ano, sk. Pilot ZK (závěsného kluzáku).

Zdroj: http://www.han­ggliding.cz/ro­galo-vycvik-letani/pilotni-kurz/

jáára

A co když si rogalo padák postavím a budu lítat? bez rádia, jen tak:?

Edison

Tak rogalo, nebo padák? Nemáš na mysli paraglaid? No nevim. Aby na Tebe nevlít nějakej leteckej ouřad. A tam budou pokuty jak prase. A to i za techniku, tipuju… Ale nejsem leteckej odborník… Informuj se v některé letecké škole, tam to budou vědět.