VampGirl

Je na prvním rande (schůzce) vhodný polibek na rozloučenou?

Je vhodné na první schůzce políbit dívku na rozloučenou? A je lepší polibek na tvář nebo na pusu?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Francouzák asi ne, ale malá pusa nemůže uškodit 😁 Záleží, jak mezi vámi jiskří, jestli hodně, klidně ji polib na pusu.

Další odpovědi
Kerynka

Myslím si že aspon malá potěší :)¨

venkovan

Nejlepší je jeden – na rozloučenou a hnes se s ním i přivítat. babička říkala – co můžeš udělat zítra, udělej dnes.

stana73

Klidně i na přivítanou.Na tvář je přátelský,na pusu už intimnější.

franku

Podle mého klidně i na pusu.Vždyť se polibek na pusu(né francouzák) dává i při seznámení.