Lucie.G

Je na počítači něco jako obnovení továrních dat?

Chtěla jsem se zeptat,jestli je na počítači něco jako obnovení továrních dat. Mám plno věcí,které bych potřebovala smazat,jenže to by zabralo moc času,který já nemám. Mám Windows 7 Home Premium. Děkuji předem za odpovědi..

Odpovědi
lucinda .

Vzhledem k tomu, ze se da dat do urciteho data,tak predpoklad me teorie je, ze pokud zadas pred prvni aktualizaci, tak to da do prvotniho nastaveni.

dubraro

Pokud máš na mysli nastavení hardware, tak v konfiguraci BIOS obvykle bývá možnost resetu do základního nastavení. Pokud myslíš software, tak to se řeší obvykle formátováním disku a novou instalací.

anonym

Prostě použijte svůj instalační disk s Windows a přeinstalujte systém, (při instalaci se vás zeptá, jestli chcete zachovat data nebo ne). Vše bude přesně tak, jako to bylo, když jste si počítač přinesla domů z obchodu. Pokud ho nemáte, bude možné na internetu stáhnout soubor ISO s Windows a ten vypálíte na DVD.