Rokio

Je mytí rukou součást práce? Počítá se do pracovní směny?

Po práci dělníka mám špínu zažranou do levé ruky. Můžu si až po důkladném umytí rukou odpíchnout, nebo si mám nejdříve odpíchnout a pak si umýt ruce?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Predstav si treba takoveho chirurga, jak si jde po operaci „odpichnout“ konec pracovni doby a pak si jde myt ruce!!
Hygiena se samozrejme pocita do pracovni doby!!

Další odpovědi
Dochy

Moc to řešíš. Samozřejmě máš nárok na umytí v pracovní době. Stejně tak máš nárok na to si odskočit na toaletu (i když se někteří zaměstnavatelé snaží tvrdit že ne)