Denisa32

Je mozny ze moje fotky vidi nejaky hacker?

Je to mozne? :) slysela sem jen o pripadech kdy celebrity mely iphone a pres appku iCloud jim zkopiroval intimni fotky a zverejnil je.

Nejlepší odpověď
LysoňXXX

Buď klidná.. To by si musela být sakra hodně mediálně zajímavá, aby Tě někdo prubnul. Zajímavá myslím veřejně známá osobnost. Jako každý se Ti může probourat do mobilu. Ale představ si, že intimní fota mají v mobilu milióny lidí. Pokuď je sama nehodíš na net, tak bych obavu neměl.

Další odpovědi
gecco

Jo – možný to je…
😉
Pokud si myslíš, že pohled na tebe stojí „nějakýmu hackerovi“ za to…

ivzez

Ano, je to možné. A nemusí jít o „nějakého hackera“, mnohem pravděpodobnější je útok spolužáka, kamaráda, příbuzného, někoho blízkého, … prostě nejbližšího okolí.

Neukládejte v mobilu ani PC a nevkládejte do internetu nic, u čeho by
Vám vadilo, kdyby obrázky někdo viděl (ideálně nic takového nefoťte).

arygnoc

najíntimnejšiu fotografiu v mobile mám odfotený názov svojho lieku na tlak.

;-Q

Minas

Pokud máš android 4.4.4 a starší a nebo Iphone, je tam pravděpodobnost okolo 2% Když si fotíš intivní fotky na mobil, nevím k čemu ti to je..

Rohlik

Pokud máš krásné tělo, tak se šance zvyšuje až na 5% :p