FEMINISTKA

Je MOŽNÝ ODMÍTNOUT dárek od KOLEGY v zaměstnání, protože je OD MUŽE?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Čistě hypoteticky? Jistě! Musíš ale při tom ztropit pořádnou scénu a následně podat trestní oznámení pro sexuální obtěžování.

Ale POZOR! Pokud ti kolega dárek nabídne, tak:

  1. MOŽNÁ bude tikat
  2. Ten, kdo kolegovi drží pistoli u hlavy se tím dopouští TRESTNÉHO ČINU!!

😁

Další odpovědi
da ny

Možné to je, možné je téměř vše…. ;D
Ale možná budete trochu nemožná…… Vy sama musíte vědět/zvážit zda dárek od někoho, nezávisle na pohlaví (jestli je to on, ona, ono nebo to… )přijmete a zda také sama někoho obdarujete.

elkon

Na co si tu hraješ? Jestli je důvod darování běžný a ty nejsi pako, tak není důvod k odmítnutí.

Malvína

Jako feministka (a podle Vašich příspěvků dost radikální), byste si měla najít zaměstnání, kde budete pracovat v čistě ženském kolektivu. Pak předjede těmto nevyžádaným situacím.
A z mého pohledu odmítnutí daru od muže, jen proto, že je to muž, je sice možné, ale nepřipadá mi to normální. Spíš bych to pochopila, kdyby to byl člověk, který si jakkoli rád střílí z kolegů a dává jim pro ně nevhodné nebo trapné dárky. Tam by se dalo polemizovat. Jestliže ale odmítáte dárek od muže – kolegy, který vám chtěl udělat radost a vy nechcete přijmout, čímž ho vlastně trestáte za to, že se mužem narodil, tak myslím, že jste hloupá.

zjentek

Koukám, že ty bys potřebovala externí vyvrcholení jako sůl. Takový lehčí „kumšot“, nic extrémního, jen tak decentně nacákat do vlasů, na záda a možná na kozy trošinku. Jak říkám, jen zlehka, takový mírný proud, nic extrémního a tím pádem ponižujícího. Jen tak mírně, na odvaz, proti upjatosti. Třeba by tě to chytlo a přešly by tě roupy, co víš. 🤷‍♂️

Jinak, slyšelas někdy věty typu „nechci to“ anebo „nech si to“?

cappuccino

Pokud te kolega zna, tak se ani nebude snazit ti nejaky darek nabizet:-D