vladimír

je možno shlížet filmy na pc zdarma a nepřerušovaně.

stává se ,že někde chtějí předplatné,nebo se vysílání po čase přeruší a má se 60 min.čekat ,nebo chtějí vytvoření kreditu a pod.děkuji za informaci

Nejlepší odpověď
balca

koukej.xkrat.cz
kinotip.cz

návod na megavideo najdeš na tv.wrzuc.to :)

Enjoy

Další odpovědi
Děda Louda

Tvá informace je, až na její absurditu, dostatečná. Děkujeme.
Kdyby se ti někdy nějakých nedostávalo, můžeš položit otázku.

quentos

shlížet filmy je dost obtížné, to by člověk musel koukat shora. Ale koukání shora na filmy je v ČR koukám dost rozšířený sport.

zl@tk@

Na tohle ti nikdo fundovaně neodpoví tj. žádnou adresu odkud se dá stahovat ti sem nikdo nedá.

P.T.

A není lepší těch pár kaček za tu něčí námahu zaplatit?