Avatar uživatele
Kry$tof

Je možné, že se dostanu se čtyřkou z dějepisu a chemie na SŠ? Nezáleží mi na jakou, jde mi o maturitu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? PepasAvalonu před 1135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PepasAvalonu

Myslím, že to asi nějak nevadí. Víc se přihlédá na přijímačky a navíc Che a Děj nejsou nějaké hlavní předměty… jako taky záleží, jestli nejdeš na nějaký chemický obor, že… :D To by se divili, proč jdeš na takový obor, ze kterého máš nejhorší známku.
Tvl, čtyca z dějáku? Co děláš? Dyť to je nejlepší a nejsnazší předmět. Ale OK, máš dálkovou výuku a navíc to může být spíš za nesplněné úkoly a podobně, než za znalosti, že. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Souhlasím s odpovědí výše a zároveň chci upozornit, že za každou špatnou známku, bohužel, se ti budou ubírat body.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Co je to za logiku, jít na školu, která tě ani nebude bavit. Jak to pak bude vypadat při studiu. A co s kvalifikací, pokud náhodou školu doděláš. To zase nastoupíš do práce, která tě nebude bavit? Školy mají nějaké zaměření, aby připravily mladé lidi do života. Tohle je na hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak shodou okolností jsem se živil většinu života chemií a byla doba, kdy jsem měl z dějepisu taky 4, ale dokázal jsem to opravit tuším na 1 nebo 2. To bylo na SŠ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Není moc pravděpodobné se dostat na veřejnou SŠ se slabým prospěchem.
Ale soukromá SŠ „to jistí“, ty mají zájem o každého platícího žáka.
(Ale ani placená SŠ nedokáže zajistit, že odmaturuješ, že zvládneš složit závěrečnou zkoušku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Justin1

PepasAvalonu: Dějepis není pro každého nejsnazší předmět. Pro mě to byl předmět na biflování a odříkávání, ale ne na to, abych pomocí něj dokázal něco zvládnout, něco vyřešit, takže jsem ho neměl rád.

před 1134 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PepasAvalonu

No však jó. Né každému sedne všechno. Ale podle mě taky celkem dost záleží na učiteli a jeho přístupu.

před 1134 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PepasAvalonu

elkon, tvl nějak vůbec nechápu, co kritizuješ a wo co go. Vždyť on nic o tom, že ho to nebaví a podobně nepíše. Ptá se vyloženě JEN, jestli ho příjmou na SŠ, když má ze dvou předmětů čtyřky. Nevím, co řešíš. 😂
Jestli narážíš na ty čtyřky (i když nevím, co mají společného s tím, co píšeš), tak to gratuluji… já měl čtyřek (z písemek i na vysvědčení) a skoro nikdy to nebylo ze znalostí, ale za nesplněné úkoly a schválnosti učitele, když měl zase svůj den a podobné.

BTW: „Školy, aby připravili mladé do života..“ Hodně vysoká naivita. Tomu nikdo nevěří, snad možná jen někteří učitelé a snílci. Jak škola připravuje na život, by mě docela zajímalo… 😂😂 Škola – jako SŠ, tě MOŽNÁ tak leda připraví na zaměstnání – když je nějak přesně profesně/dělnicky zaměřená.

před 1134 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek