celie

Je možné že někdo nabourá pod vlivem alkoholu,a je to měsíc a stále ještě jezdí ?Byla u toho i policie.

Doplňuji:
Jestli ano tak to mi hlava nebere.

Nejlepší odpověď
gepik

Je to možné, pokud není vyšetřování ukončeno – viz. Janoušek http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/kauzy/cla­nek.phtml?id=74­2816

Další odpovědi
cukrar

celie, ano je to možné.

Doplňuji:
Pokud Vám to hlava nebera, to je blbé. Je třeba doplnit právní vzdělání, abyste věděl, že toto je možné v právním řádě.
Kolik měl alkoholu v krvi?

Drap

Pokud nebylo prokázáno, že nehodu zavinil a že byl pod vlivem návykových látek, tak to možné je.

JájsemRaibek

Je to velice jednoduché a myslím, že ani nezáleží kolik měl alkoholu.
Policie při zjištění alkoholu na místě odebere, tedy měla by odebrat řidičský průkaz. Stačí na to jednoduchá výmluva.
Bohužel jej nemám u sebe.

Emefej

Pokud si nenechá sebrat řidičák od policisty hned na místě, tak může jezdit až do uzavření případu.