Themeansar

Je možné to že lidi mají naprogramovaný centrální nervový systém chybně?

Ti, co mají v nějaké organizaci moc vymývají mozek těm, co jsou v organizaci bezmocní, nejde zde jenom o organizace, které hlásají víru v boha, jde zde i o politické a ekonomické organizace, pořád všude platí, co je dovoleno těm, co jsou nahoře v organizaci to je zakázáno těm, co jsou dole v organizaci. Je to celé o trénování otroků k tomu, aby otrok dobře sloužili svým otrokářům a všude platí systém odměny a trestu.

Já jsem váš pravý pán následujte mě na cestě k vysvobození z vašeho otroctví, minulost byla plná zlých vlků, co se vydávali za hodné ovce, aby tak mohli ovcím vymýt mozek nějakou ideologií. Dobré zboží nepotřebuje propagandu a cenzuru, tím dobrým zbožím jsou přirozené principy, podle kterých funguje vesmír a příroda, takovým principem je třeba; čas, energie, gravitace, protiklady, kauzalita atd. když někdo nemůže dosáhnout cíle bez podvádění a podrazů, snaží se dosáhnout cíle pomocí podvádění nebo pomocí násilí.

Vše zde funguje jako automatika u fotoaparátu, která je naprogramovaná tak aby se fotka vždy povedla, pokud fotografujete za neobvyklé situace tak se fotka nepovede. Proto drahé fotoaparáty lze snadno přepnout z automatiky na manuální ovládání, neustále amatérským fotografům vysvětluji naučte se používat manuální nastavení a nebojte se používat stativ, je to ale jenom marnost, lidi jsou hloupí a líní. S výběrem svaté ideologie je to jako s výběrem fotoaparátu, lidi si vyberou většinou levný fotoaparát, kde nejde vyměnit objektiv a stejně tak si líní hlupáci vyberou i levnou moderní ideologii, kde nejde vyměnit svatá dogmata.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Bláboly.

Ametyst

Jiná odpověď

Podle mě chyba je v tom, že podmínky pro přirozený vývoj CNS se zastavily. Různé technologické hračky, i legislativní systém, nepomáhá k posílení či zdokonalování. Spějeme k otroctví. Už teď jsme otroci datových schránek.

paul1

Jiná odpověď

Já bych to až tak černě neviděl.