Avatar uživatele
zjentek

Je možné si kovida vsugerovat tak hluboce, že v organismu propuknou běžné příznaky?

Covid, hypochondři a sugesce.

Zajímavá 0 před 1302 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To asi ne, protože původcem nemoci je virus. Ale pamatuji se, že jsem byl dlouho v nemocnici, byla strašná nuda, tak jsem začal balit začínající hezkou lékařku. Ta mi půjčila skripta z lékařské univerzity a úplně jsem se zhrozil, jaké komplikace by mě mohly čekat. Fakt jsem měl v tuhle chvíli strach. Jinak se určité příznaky opravdu mohou projevit, zvláště u psychsomatických „nemocí“. Budiž příkladem hysterické těhotenství, kdy se žena cítí těhotnou, i když není.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Věřím, že jo.
Z vlastní zkušenosti vím, že mozek dokáže hodně.
Proto je potřeba dávat velký pozor na to, na co myslet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Sú ľudia, ktorých psychika dokáže takýto „zázrak“ nielen s covidom, rovnako ako „zázrak vyliečenia“, aj keď to odporuje zaužívaným lekárskym tvrdeniam.
Jednoducho si vsugerujú príznaky… (bežný jav stredovekých čarodejov a čarodejníc, ako ich ukazujú vo filmoch). Spomínam na školské časy, keď sa nám nechcelo ísť do školy a mentálne sme presvedčili nielen rodičov, ale aj teplomer, že máme horúčku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Keplere a co šlo, ať jsme v obraze (;

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Řekla bych, že hysterické těhotenství to asi nebylo…

před 1301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, šlo o vřed na dvanácterníku. Klidně se to mohlo zvrhnout na rakovinu a další děsivé komplikace.

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

O kuwa… );

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek