Fidel

Je možné se nějak připojit na vzdálenou plochu (PC) na mobilu (android)?

Doplňuji:
Pokud ano, jak ty dva spojím :) Myslím tím PC a můj mobil…

Nejlepší odpověď
anonym

Ano možné to je … V Android Market najdeš řadu aplikaci které to umí … Hledej slovo „vnc“

Další odpovědi
Itter

Já používám teamviewer. Lepší program jsem nenašel. Jen si musíš aplikace stáhnout z jejich webu. Je to pro nekomerční použití zdarma.

Zdroj: teamviewer.com

Skalda

Nejlepsi a nejjedno¨dussi zalezitost je LogMeIn. Udelas si na PC ucet do andoida dostanes APK a jedes. Nemusis nastavovat VPN, nebo jine klicky. Jen ten program pro android musis nekde splasit, nebo zakoupit, neni free.

Je to jinak velmi uzivatelsky privetive!

Zdroj: https://secure­.logmein.com/