Team Viewer – nastavení programu

Jak pracuje tento program?Nemusí se ještě v nastavení pc povolit přístup vzdáleného počítače aby to fungovalo?

Nejlepší odpověď
panenka

Tento prográm používám když chci od známého pomoci otevřu ho pošlu mu meilem číslo které se mě zobrazí v tabulce on se na mě napojí a pak se jen koukám co mě píše a dělá s mojím PC

Další odpovědi
jennysh

Nastavení žádné nepopotřebuje leda kdybyste chtěl nastavit bezobslužný systém který existuje na principu nastavení svého jména a hesla a těm kteří chcete aby se k vám mohli připojovat kdykoliv a rychle tak jim to sdělíte a už pracuji na vašem problému a kdyby se vám něco nezdálo jeho spojení můžete kdykoliv ukončit. Omlouvám se za gramatiku