noen

Je možné při auditu v práci kontrolovat os.skříňky, které máme na šatně?

Pracuji v potravinářství, má být audit a nadřízená mi oznámila, že si mám uklidit v os.skříňce na šatně, že bude kontrolována. Mám na ní svůj visací zámek a je mi už teď nepříjemné, že by mi někdo zkoumal hygienické a osobní věci. Má na to zaměstnavatel právo?
Doplňuji:
Nejedná se o kontrolu z důvodu nějakého podezření na odcizený materiál apod. Kontrolu provádí při odchodu vrátný – nahlíží do tašek a kabelek. Jedná se o interní audit, při kterém se bude zjišťovat stav materiálů, strojů, dodržování prac. a technologických postupů…a zároveň chce zaměstnavatel zkontrolovat skříňky. Zdá se mi to jako zbytečný zásah do soukromí…

Odpovědi
Nazdar Bazar

Vepište odpověď…http://w­ww.bozpinfo.cz/win/ra­dy/otazky_odpo­vedi/organiza­ce_bozp/kontro­la_skrinek080623­.html
Doplňuji:
http://nezavis­leodborytesco­.forumczech.com/t335-kontrola-veci-pri-odchodu-z-prace
Tak snad.

Mc Merkurion

tak třeba budou kontrolovat v jakém je stavu a jestli má všechny poličky,přeci jen ta skříňka je jeho majetek(?)…
Doplňuji:
Nazdar Bazar
tam píšou při podezření při krádeži,tohle je avizovaná kontrola…

NikkiHeat

Zaměstnavatel má právo provést kontrolu skříňky.....např. z důvodu alkoholu apod.