Spartaboy

Existují set-top boxy, které umožňují přetáčet pořady v čase, nebo je zastavit na TV bez přístupu k internetu?

Existují settopboxy, které umožňují přetáčet pořady v čase nebo je zastavit na TV bez přístupu k internetu?

Chceme koupit settopbox, ale nemáme smart TV ani internet. Existuje settopbox, který umožňuje posouvání pořadů v čase nebo jejich zastavení bez internetu?

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, existují, ale je nutné, aby měly harddisk, případně jej bylo možné k němu připojit, třeba přes USB.

Dochy

jen doplním: ten harddisk nemusí být podmínkou. Přes USB klidně USB flash by mělo fungovat, příp. může mít i jiné paměťové médium, či mít něco přímo vestavěné.

Hledej vlastnosti: timeshift či PVR

autacek

Možnost připojit flashdisk jsem záměrně nezmiňoval, neb z osobní zkušenosti vím, že jej pro funkci timeshift zařízení nepodporovaly, ostatně na takovou četnost neustálého přepisování (v podstatě kontinuálního), není flashdisk určen.