DEJFFtm

Je možné pomocí HDMI spojení mezi notebookem a LCD TV sledovat obraz z ntb na tv bez problémů?

Jde mi o to, že bych tím vlastně nahradil DVD přehrávač či USB. Případně je nějaké jiné vhodné spojení?

Nejlepší odpověď
www

Lze to, ale na NB uvidíš obraz jen v takové kvalitě, kterou ti umožní jeho grafická karta.
Proti TV to může být znatelný rozdíl.
Doplňuji:
A opačně:
..na TV uvidíš jen to, co umožňuje NB..
Blbě jsem četl 😁

Další odpovědi
Michal Kole

Ano je to možné.

HDMI přenáší jak obraz tak zvuk.

Pokud chcete prostorový zvuk tak musíte HDMI kabel zapojit do AV zesilovače, ke kterému je přes HDMI zapojena TV

DDarent

Proto to HDMI asi je ne???