Je možné platit na poště pl. kartou pokud jsem si nechal zboží zaslat na dobírku, ale zásilka zůstala uložená na poště?

česká pošta, platba kartou na poště

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nedávno jsem řešila podobnou situaci a na poštách beru jen platební kartu od České spořitelny (ve městě se 160 tisíc obyvatel).

Další odpovědi
baghira

Kdysi před lety jsem se o to pokoušel, bylo mi tehdy řečeno, že berou pouze karty Poštovní spořitelny.

anonym

Některé větší pošty ve větším městech mají i univerzální terminály, ale zatím je jich poskrovnu.

Spiritus

když nebudou brát,tak je u pošty aspoň jejich bankomat (a je tam zvýhodněný výběr pokud máte ČSOB)