Peeeett

Je možné otěhotnět, když měl přítel kondom, který nepraskl?

Mám zpoždění menstruace týden a dva dny, dnes mě píchá v podbřišku a jakoby „vevnitř“. Mám si udělat těhotenský test? Je i přesto možnost těhotenství? Nebo to může být jen stresem? Ale dnes ráno mám šílené ostré bodavě křeče v podbřišku že ani chodit ani pohnout de nemůžu co by to mohlo znamenat?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Vyloučené to není. V podstatě žádná antikoncepce není úplně stoprocentně spolehlivá a kondom se dnes ani neřadí mezi nejspolehlivější. Ta prasklina na něm může být úplně mikroskopická. Takových „kondomových nehod“ po světě chodí celkem dost.

NIcméně vynechaná menstruace nemusí být vždy znakem těhotenství. Může to být stresem, nachlazením, nějakou jinou chorobou (třeba i jinak nepozorovanou infekcí) apod. Píchání může být normální nebo právě projevem nějakého toho nachlazení. Pár dní ještě vyčkejte, ale pokud se MS nedostaví a chcete mít jistotu, tak si ten test samozřejmě udělejte, stojí to pár korun.

Další odpovědi
briketka10

Odpověď Ti dají pouze těhotenské testy v této nabídce:
https://www.ce­lostnimedicina­.cz/tehotensky-test.htm

ivzez

Ano, otěhotnět je možné i při použití ochrany
(ani hormonální antikoncepce není stoprocentní).
Na těhotenský test je ještě moc brzy.

Přes internet nikdo neposoudí, jestli jste otěhotněla,
nebo jestli je příčinou vynechání stres nebo nějaké onemocnění.

Ovšem ty bolesti je potřeba řešit hned.
Neodkládejte to, zajeďte radši ještě dnes na pohotovost.

dubraro

Nezmiňuješ se o tom druhém příteli, který žádný kondom neměl.