DOMAKA

Je možné dle zákonů vytvořit fakturu za 0 Kč?

Odpovědi
dubraro

Je to možné, takové situace nastávají a aby se věc účetně uzavřela, musí takovou fakturu zákazník formálně proplatit.

agentpv

určitě – dostávám je většinou od aukra jako vyúčtování za prodej (pokud mám na aukro-účtu vložené nějaké peníze)…
Dokonce – pokud pracuješ zadarmo musíš mít např. pro pracák … potvrzení o výplatě 0,– Kč …

Edison

Ano, my třeba taqkové faktury vystavujem pro deklaraci vývozu/dovozu zboží, které je v záruce, servisováno, které si na servis vezeme jako náhradní díl… Fakturace se pak provede dodatečně.