Avatar uživatele
vivatisCZ

Je možné dávat Free To Play hry volně ke stažení?

Doplňuji:
Vaše odpověd je na trošku jiné téma a asi je to i má vina že jsem nic nedoplnil. Jednoduše mám web o hrách a chci tam dávat hry ke stažení teda samozřejmně vim že je to zakázáno a tak tam chci dát alespon FreeToPlay hry jako například Team Fortres 2. Je to možné vkládat FreeToPlay hry na svůj web a dát je ke stažení?

Zajímavá 0 před 3991 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dj.david1234

Odkaz není zločin 🙂
Pokuď to ty sám nenahraješ na web nic se ti nemůže stát 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RedBox

Nebylo by lepší a snazší dát do textu odkaz na ofi stránky? Stejně TF2 je steam hra a steam mi nabízí rychlejší downloady než torrenty nebo klasické downloadery.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HugoCharles

TF2 se stejně hraje přes steam, takže když dáš link na stránku na steampowered.com, tak super :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miky1999

Ano, hry „free to play“ jsou ke stazeni zdarma.
Casto vsak tvurci pridavaji do hry tzv. Microtransakce .
Coz znamena ze nektere funkce, napr. Nektere zbrane , ci 2× rychlejsi ziskavani bodu si muzete odemknout za mensi poplatek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Nevidím v tom problém, nicméně nechápu proč si chcete zaplňovat svůj webový prostor na serveru něčím, co je stažitelné ze stránek výrobců, distributorů. Jestli chcete poskytnout slušný download, tak se budete muset stejně domluvit s vaším poskytovatelem prostoru, aby vám zvýšil rychlosti, či neomezoval traffic, pokud bude zvýšený díky stahování objemných souborů. Většinou za to chtějí něco připlatit, s některými je ale možné domluvít jen na toleranci zvýšeného toku dat.
Není lepší to spíš vyřešit tak, že v recenzi dáte link na stránky výrobce, či distributora, kde si to lidé můžou stáhnout?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby