bedunka

Je možné, aby mi mléko zastavilo průjem?

Mám autonomní neuropatii a těžký průjmy. Ale po mléku mám i půl dne klid.

Nejlepší odpověď
isteron

U mňa má mlieko skôr opačné účinky. Niektorí ľudia neznášajú mlieko, je na to aj diagnóza, len nepoznám ten výraz.

Další odpovědi
zjentek

no tak asi jo, když máš tak dlouho klid ..jen se chci zeptat- jak často máš průjem, když nepiješ mlíko? Nehrozí dehydratace? A je na to důchod?

briketka10

Nevím co je neuropatie, ale já mám na
mléko alergii piju jen bezlepkové Zajíc.

jmenuje se Laktózová intolerance a
patří do potravinových alergií, jako
je lepek. vejce, ořechy apod.

bolak

jo, protože se ti tím tak zahleněj střeva, že ti to prakticky zastaví trávící proces

se mrkni, až se pak zas vysereš, jestli nemáš hovna potažený takovým bílým, poloprůhledným sajrajtem, připomínajícím rýmu z nosu..