Avatar uživatele
Psychotic

Je považováno za podezřelé mít u sebe neustále zbraň?

Třeba když se s někým bavíte a on mezi řečí zmíní, že má na každém kroku v kapse vystřelovací nůž, „kdyby něco“. Značí to nebezpečného paranoidního šílence, nebo je to v normě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Ganymede před 2975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Projděte si o půlnoci žižkovský tunel spojující Žižkov a Karlín v Praze. 🙂
Odpověd na tuto otázku vám přinese vlastní zkušenost,která je nadevše.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Těžko říct. Může jít o paranoika, tebo taky o někoho, kdo už byl napaden a má špatné zkušenosti. Neznám ho. Možná by bylo fajn optat se ho.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nelze to takto jednoznačně hodnotit. mě osobně to příliš normální nepřipadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zistan

Nejde o to nosit zbraň ale vědět kdy a jak ji použít. Pokud ji nosí i doma je to už uchylka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Podezřelé je to těm, kteří věří v ochranu zákonem.
Ale konec básní- bouchačku musíš mít nonstop. Je pravděpodobný, že největší průser se ti stane v tý sekundě, kdys ji někam odložil. Na noční stolek si zakresli její polohu, jak ti nejlíp „leží“ a potmě trénuj úchopy, jinak jednoho pěknýho večera můžeš být mrtvej a manželka s dcerou znásilněná.
Já bych bez ní nešel ani venčit na palouček. Nedovedu si představit, že by někdo jen tak beztrestně kopl do Fanynky. Něco takovýho alespoň za koleno! Teda pokud bych měl dobrou náladu a holka by se hejbala a pofňukávala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jamar28

Je považováno za podezřelé být vždy připraven k obraně svého života, majetku a blízkých? No…Nemyslím. :) Zbraň u sebe může nosit leckdo. Může jít o člověka, který si uvědomuje, že kriminalita existuje, že může být kdykoliv okraden, ba dokonce jen tak pro legraci zmlácen. Pošetilec je spíš ten, co si myslí, že se takovéhle věci nemůžou stát. Může ale jít i o machýrka, co chce prostě jen bt středem pozornosti. Nelze udělat nějakou jasnou rovnici mezi člověkem a zbraní, záleží vždy na konkrétním případu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Za mě nůž v normě a ženská by měla mít pepřák. Dříve, každý děda měl alespoň rybičku a kdyby ne, bylo by to divné. Kdyby někdo spal s pistolí pod polštářem a nebyl to zrovna padouch na útěku, tak to už by paranoidní bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Livka

Připadá mi to víc v pořádku než druhý extrém, čili já – mladá holka, jde si v noci zaběhat do odlehlých míst a nemá s sebou ani mobil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Podle mého názoru je to paranoidní…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Já zbraň nosím a podezřelá ani paranoidní si nepřipadám.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rouzi

Zanedlouho budeme nosit zbraň všici, pokud se nestane zázrak.
xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxx
Podezřelé to není, pokud ji nenosí agresor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

záleží na daném člověku. Já taky nosím nůž.A to nejen teda na sebeobranu.Vzhledem k tomu ale že ovládám military musado jsem ho nebyl nucen ještě použít a to už jsem na frajery co se chtěli rvát narazil..Kudla by jim byla stejně k prdu.
jinak když na tebe někdo vytáhne pistoli popř nějaký samopal je ti nůž stejně k prdu.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

TenKterýJe – pár let jsem v Karlíně (ještě před ´potopou´ – a to byla tehdy jinší ´čtvrť´) žil – a nikdy jsem neměl žádný problém…
😉
I ti pouliční ´hajzlíci´ si k tobě dovolí jen to, co jim dovolíš ty…

před 2974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..„ti pouliční ´hajzlíci´ si k tobě dovolí jen to, co jim dovolíš ty…“
Uahaaahahahaha­eeeehehehehe
gecco, prosímtě zapomeň na chvíli na ty pepíčky a přijeď při pátku do Ovy Přívozu do Sadu Božky Němcové, obzory ti tam budou otevřeny, tím jsem si téměř jist ..bude to tam pro tebe velmi poučné ;)

před 2974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..vem si snubák, to bude sichr ..abys mi pak nevyčítal, že nicnebylo.

před 2974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Snubák jem nosil asi 14 dnů po svatbě – pak už nikdy – elektrikáři vědí, proč..
😉
Hele – že za tebe hovoří nějaká neblahá zkušenost?

před 2974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ano. Min. 10–15× za život jsem se účastnil útoku na útočníky jako tzv. mstitel, když jsem šel tudy okolo. Pomalu by se dalo říct, že každý jeden místní takovou zkušenost má. Tož tak.
Chceš nejčerstvější zprávy z lokality? Žádný problém, voilá-
http://www.no­vinky.cz/krimi/396472-dvojice-okradla-20letou-divku-v-tramvaji-kdyz-chtela-mobil-zpet-zbili-ji.html

před 2969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek