vojta@super

Je mi špatně co mám dělat???

Mě a mamce je moooooc špatně a nevíme co je to za chorobu prosím poradte za odpověd předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Lencis

Pokud je vám natolik špatně že nejste schopni dojít k lékaři volejte neprodleně pohotovost pod kterou spadáte dle bydliště a nebo využijte linku 155 !

Další odpovědi
LuciJe

Pokud je Vám moc špatně, patrně je namístě vyhledat lékařské ošetření.

Nuk nuk

Zajděte k lékaři, myslím, že to bude jediné správné řešení.

63usacek

Určitě zajděte k lékaři a nebo mu alespoň zavolejte.....a ať je vám líp!!!

macek

Já bych šla k lékaři. Pokud nejste shopni jediné řešení je, zavolat sanitu.Rozhodně s tím neotálejte

anonym

Pokud to nejni tak horký, ale je vám jen nevolno, tak jste mohlo sníst něco špatného.. Záleží jak je vám špatně, jestli od žaludku, nebo od bolesti hlavy.. Každopádně internet neléčí, doktor ano!