boodiste

Je manželka těhotná? Příznaky má, ale testy zatím ukazují, že ne.

Máme roční dítě a snažíme se o další. Zatím jsme se snažili teprve párkrát v období plodných dnů – první měsíc po vysazení antikoncepce. Je to už 14 dní a zatím jsme udělali asi 5 testů a všechny vyšly negativní, ale příznaky jsou jako bychom těhotní byli. Manželka nedostala menstruaci(kterou měla dostat před 5 dny) ačkoli měla menstruaci podobné bolesti, zvětšila se jí lehce prsa a pár dní svědila, má zvláštní pocit v podbříšku, mění se jí chutě a nálady (chuť na sladké, ačkoli normálně sladké nejí – což se přesně dělo v prvním těhotenství). Má čistší pleť a takovou jakoby zvláštní jiskru a je unavenější.

Podle našich zkušeností by měla být těhotná, ale testy zatím ukazují že ne ačkoli se na většině z nich píše, že zjistí těhotenství už pár dní po početí. Tak co myslíte, jsme těhotní?
Doplňuji:
Tak nám testy končeně ukázaly, že jsme opravdu znuvu těhotní. Díky za odpovědi všem.

Nejlepší odpověď
Hykam

Neřešte to, dál se oddávejte sexu, další dítě chcete, tak o nic nejde.
Může se jednat i o vsugerování příznaků těhotenství (u zvířat se tomu říká falešná březost, dokáže i spustit tvorbu mléka).
Test by graviditu určitě odhalil.

Další odpovědi
Deli

Myslím, že je ještě strašně brzy, na to, aby se manželce měnily chuťě apod. Všechno, co uvádíte, může způsobit hormonální nerovnováha, kvůli níž se zpozdily i měsíčky. Obzvlášť, když se Vaše paní stará o ročního prcka. Na druhou stranu těhotná být může. Pět dnů po vynechané menstruaci je velmi málo, zkuste testy znovu za týden, potom případně objednejte manželku na gynekologii – dříve než v 6.týdnu se těhotenství neobjeví ani na ultrazvuku. Chce to prostě trpělivost, čas – naplňte ho láskou a pohodou. Hezký den a hodně štěstí.

iceT

… a tak to vám gratuluju…:-)

hanny 2

Máte určitě radost,to vám moc přeju!

briketka10

Blahopřeju ☺

Lleni

Tvoje manželka možná ano.. Nicméňe ty fak nikd nebudeš XD XD XD
Doplňuji:
Tak to blahopřeju.. Ale seš si jistý že te těhotný OBA?? XD. XD XD XD

ReHu

Myslím, že návštěva gynekologické ordinace vám na tyto otázky odpoví.
Příroda je různorodá a má své důvody proč ne teď a proč až za nějakou dobu nebo proč teď hned.