majki636

Je lepší mít pračku a sušičku od stejné značky v případě, že je chci umístit na sebe, nebo je to jedno?

Prosím vás, jdou umístit dvě rozdílné značky pračky a sušičky na sebe?

Odpovědi
PetaKo

Když budeš mít pračku a sušičku od stejné značky, tak máš jistotu, že budou pasovat na sebe, ale jak je to u rozdílných značek to netuším, tam už bych měla obavy.

autacek

Přístroje mají obecně unifikovaný rozměr, ten lze ostatně vyčíst i v technických datech výrobku. Jestli jsi někdy viděl pračku, tak rozhodujícím kritériem je, zda-li se na ni dá něco postavit. A dalsí věc je, jak to bude pasovat opticky (každý pes jina ves).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.