The

Je legální tento rozvrh?

Naše škola nám dala ve čtvrtek 4 hodiny a poté 3 hodiny odpolední pauzy, což je absurdní. Prosím odpovězte co nejrychleji. 🙏

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Alesh

Ano

Tvl, co bys chtěl? Začínáš v 8 ráno, končíš ve čtvrt na pět. Když budeš jednou hákovat, tak při 8hodinové pracovní době s půlhodinovou pauzou na oběd, smrdíš v práci ještě o fous dýl. Navíc máš jen tu půl hodinu na oběd. Navíc to tak máš 5 dní v týdnu.
Zkrátka ber to jako trénink na zaměstnání. Každý čtvrtek si ráno představ, že jdeš do práce na celou směnu, a až to skončí představuj si, že jdeš konečně z práce. Aspoň budeš malinko tušit, co tě jednou čeká. 😁 Možná si pak začneš víc vážit toho, jaká je škola pohoda. 😉

Drap

Ano

Nevidím na tom nic nelegálního.

Rokio

Ano

Je to OK. Není to nic, co by naplňovalo znaky trestného činu.

agentpv

Ano

Je to SUPER ty tři volné hodiny jisti využiješ k dalšímu sebevzdělávání či dělání si domácích úkolů,

cappuccino

Ano

Horsi by bylo, kdybyste meli rano telocvik a odpoledne matiku!!
Takhle je to dokonce idealni!! Co bys chtel?

Emefej

Ano

Bvovka

Ne

KOnčit školu po 4 odpoledne je podle mě už hodně. V zimních měsících by se mělo končit do 3.

Dochy

Ano

Legální ano. Že to uspořádání není z pohledu žáků ideální je pochopitelné. Ale ono sestavit rozvrh také není úplně jednoduché.

Kešař

Ano

Emefej

Bvovka > znáš význam slova „nelegální“?