Staraľová

Je konopní mast vhodna na ochorení s názvem psoriáza? něco jako lupenka ma s tím někdo skusenosti?

konopní mast na lečeni psoriazi

Odpovědi
anonym

Pokud nepomůže, neublíží…
Na psoriázu ale často zabírají koupele v solném roztoku (moři, ideálně Mrtvém moři).
😉

marci1

Konopná mast je vhodná. Velmi dobrý je krém Linola fett ( v lékárně ). 🙂

mosoj

Vhodné je všechno, nepomůže nic.
Biologická léčba je pro většinu z nás nedostupná 30 000 Kč / měsíc a z pojišťovny úhradu nevyrazíš.
Zbývá jedině čekat. Jak praví moula bude lépe, navzdory, že dobře již bylo.

http://www.ule­kare.cz/clanek/bi­ologicka-lecba-lupenky-dostupna-jen-pro-vazne-pripady-16996

cochee

Ne že „něco jako lupenka.“ Psoriáza = lupenka. Konopná mast může pomoci, ale ne ta z lékárny, to je jen placebo. „Pořádně vařená doma“ zase ale nezaručuje léčebné vlastnosti, zvlášť pokud ji vařil „hulič“ z nějaké ganji nebo podobného matroše s vysokým obsahem THC, které je u konopí pro léčebné účely naopak nežádoucí.

Staraľová

a z čeho teda ma byt ta mast vařena? když ne z ganji?