Avatar uživatele
jirka F

Je e-mail který přijde v cizím jazyce automaticky spam?

Toto mě dnes přišlo nemám s tím nic společného ale chci se zeptat jestli vše co chodí v cizím jazyce je spam.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Automaticky ne. Nevyžádané zprávy si takto ale můžeš označit a pro příště už budou automaticky mazány. Nedá se generálně říci, že vše v cizím jazyce je spam, i když to tak většinou bývá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Obecně se to rozhodně nedá říct. Například zprávy poštovních serverů o problémech s doručením vašeho emailu jsou v angličtině.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Používám mail v google,. Dnes jsem měla ve Spamu maily v angličtině, nabídky dědictví. Hned jsem smazala.

Ale i jeden český mail, pozvánku na jednu akci, zřejmě nějaký hromadný mail,. Google vyhodnotil a zařadil do Spamu. V pořádku, skončil v koši.

Z mé zkušenosti vyplývá, že všechny cizí maily, které jsem dostala, byly nežádoucí.

Ale určitě neplatí obecně.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Pokud máš kontakty narozené v cizině, tak ti samozřejmě česky psát nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Automatick ne, ale většinou ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie všetko v cudzom jazyku je spam.
Antispamový program vyhľadáva podľa kľúčových výrazov a takzvanej „čiernej listiny“ podozrivé emaily a pokiaľ nie sú priamo závadné ukladá ich ich do SPAM, kde sa na ne môžte pozrieť a rozhodnúť, či ich potvrdíte ako nežiadúce, alebo prijmete. V prípade nežiadúcich budú zaradené do „čiernej listiny“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek