jirka F

Je e-mail který přijde v cizím jazyce automaticky spam?

Toto mě dnes přišlo nemám s tím nic společného ale chci se zeptat jestli vše co chodí v cizím jazyce je spam.

Nejlepší odpověď
Kepler

Automaticky ne. Nevyžádané zprávy si takto ale můžeš označit a pro příště už budou automaticky mazány. Nedá se generálně říci, že vše v cizím jazyce je spam, i když to tak většinou bývá.

Další odpovědi
Arne1

Obecně se to rozhodně nedá říct. Například zprávy poštovních serverů o problémech s doručením vašeho emailu jsou v angličtině.

annas

Používám mail v google,. Dnes jsem měla ve Spamu maily v angličtině, nabídky dědictví. Hned jsem smazala.

Ale i jeden český mail, pozvánku na jednu akci, zřejmě nějaký hromadný mail,. Google vyhodnotil a zařadil do Spamu. V pořádku, skončil v koši.

Z mé zkušenosti vyplývá, že všechny cizí maily, které jsem dostala, byly nežádoucí.

Ale určitě neplatí obecně.

cochee

Pokud máš kontakty narozené v cizině, tak ti samozřejmě česky psát nebudou.

nyjono

Automatick ne, ale většinou ano.

led

Nie všetko v cudzom jazyku je spam.
Antispamový program vyhľadáva podľa kľúčových výrazov a takzvanej „čiernej listiny“ podozrivé emaily a pokiaľ nie sú priamo závadné ukladá ich ich do SPAM, kde sa na ne môžte pozrieť a rozhodnúť, či ich potvrdíte ako nežiadúce, alebo prijmete. V prípade nežiadúcich budú zaradené do „čiernej listiny“