cincina

Je důležité pracovat ve školních novinách, když…?

Chci se zeptat, jestli je důležité pracovat ve školních novinách, když chci studovat obor kombinovanou žurnalistiku. Dívala jsem se na stránky různých vysokých škol a v podmínkách pro přijetí nic takového nestálo. Tak mě zajímá, jestli je to tak moc důležité, když školní noviny na mé střední škole nejsou nic moc.

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně ano! Pokud ti školní noviny připadají nic moc, alespoň pozdvihneš jejich úroveň.
V podmínkách pro přijetí taková činnost být nemusí, protože se může pokládat
za samozřejmost.

Další odpovědi
anonym

Důležité je, že chceš dělat novinařinu, tak začni už ve škole. Získáš plno věcí se přitom naučíš a získáš praxi, která se ti bude hodit jako reference při přijetí do práce.
Je to velké plus.
-
Od 9 let jsem dělal dobráka (hasiče), co jsem se naučil mi nikdo nevzal a po vojně jsem nastoupil k profíkům. Chlapi mě neutáhli na vařené nudli a kurzy jsem dělal levou zadní s vyznamenáním.
-
Tak se neptej a dělej novinařinu, když máš možnost už teď.

arygnoc

určite je to plus.
aspoň vieš, do čoho lezieš.
a je to celkom zaujímavá činnosť.