googler

Je dobrý středový reproduktor?

Zdravím, má někdo zkušenosti se středovým reproduktorem? Popř. jaké? Uvažuji nad domácím kinem, ale vzhledem k rohové sedačce mi přijde nepraktické klasické kino 5.1. Díky!

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ano, je velmi dobrý.

Další odpovědi
lexx

není nezbytný, běžně vystačí dvoupásmo, středobas a výškač

Hlada

Základem musí být symetrická poslechová místnost se stejně tlumenými postranními stěnami. Jestli to není možné kvůli rohové sedačce dosáhnout, je zbytečné uvažovat o vícekanálovém zvu­ku.

googler

A je z toho stejný zážitek jako třeba u 2.1 a má to stejný výkon jako třeba 2.1?