stana73

Je dobré mít v autě hasicí přístroj?Máte ho?

Nejlepší odpověď
kropitko

Mělo by to být, ale nemám,,,

Další odpovědi
Retro

Určitě ano v dnešní době už je to časté…
Doplňuji:
Já vedle sedačky řidiče (nalevo).

panenka

Ano měl by ho mět každý i já ho mám vzadu schovaný.
Doplňuji:
pod zadními sedadly

FOG

Mam za sedadlem spolujezdce,abych na nej dosahl z pozice ridice.

Miroslavst

Ano mám. Mám ho v kufru. Práškový 2kg.

Džanička

Také mám hasící přístroj, člověk nikdy neví kdy se bude hodit, ať už mě a nebo pomůže někomu jinému..

slimaczek

Hasící přístroj není povinou výbavou vozidla. Povinný je pouze ve vozidlech pro veřejnou přepravu osob, sanitky a specielní vozidla. Možná nebude dlouho trvat a stane se povinnou sočástí vozidla. Samozřejmě je dobré mít v autě hasící přístroj nebo hasící sprej. Nevíte, kdy ho budete potřebovat a vždycky ho uvezete. Když už ho máte, je vhodné mít ho na dosah. Samozřejmě ho také vozím.

Pendolino

Myslim že je to dobra věc mit ho u sebe stejně jako lekarničku nebo vystražny trojuhelnik.Člověk nevi kdy ho může potřebovat pro zachranu sveho života nebo života někoho jineho

venkovan

Není od věci ho v autě mít. třeba jsou potřeba rozbít lískové oříšky apod.
Ve skutečnosti my co ho v autě máme – kdy byla provedena revize jejich funkčností? Mám pocit, že většina z nás ho tam máme řadu let aniž bychom ho nechali zkontrolovat. Má se každá´ý rok, nicméně odborné firmy skoro nedoporučují, ten ve sprey má záruku dva roky (ač je malý, hasí stejně dobře, ne-li lépe než práškový)