Avatar uživatele
majki636

Je dobré mít sušičku?

Jestli tady jsou nějaké ženy, tak budu ráda za přímé doporučení.

Zajímavá 0 před 1149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Řekl bych, že sušička má význam, pokud se hodně pere a prádlo by se nestíhalo sušit na šňůrách, jinak je lepší prádlo pověsit, nechat ho uschnout a ušetřit tak energii, kterou by sušička spotřebovala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Třeba tohle: https://www.a­eg.cz/laundry/lau­ndry/dryers/con­denser-dryer/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IvkaH

Bez sušičky bych už dnes nefungovala. Mám tři menší děti, manžela a není den, kdyby neotočila minimálně dvě pračky. Sušička ti ušetří strašně moc práce, navíc pokud má super programy, tak nemusíš ani žehlit :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Mohou i muži? Já se zatím bez sušičky obejdu. I když zrovna v současné době bych i já byl trochu nalomen. Ale pořád: Máme malý byt. Kdybych ji chtěl musel bych jít asi do kombinace pračka/sušička. Ale dlouhodobě preferuju život bez sušičky – mám hrozně rád vůni prádla sušeného na sluníčku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cermak

Po 4 letech jsem si konečně splnila sen a koupila si ji ! Je to naprosto boží záležitost. Fakt to šetří čas a nemusím každou věc žehlit. Koupila jsem si lepší model, takže výběr programů je bohatý a musím říct, že za ty peníze to fakt stojí. Mám pračku od oravi, tak volba byla celkem jasná, protože jsem potřebovala, aby šly postavit na sebe, což by od jiné značky nešlo, takže doporučuju :) www.orava.eu/cz/su­sicka-pradla-8-kg-dry-800

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek