Vennndyy

Je chůze po konstrukci mostu přímo zakázáno dle zákonů ČR?

Je někde přímo zmíněno, že se po konstrukcích mostů nesmí lézt, nebo se pouze předpokládá, že jsou lidé normální a tudíž to není třeba zmiňovat?

Odpovědi
Schluker

Predpokldam, ze se jedna o silnicni mosty. Doporucuju prostudovat si Zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích – HLAVA II – PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH, predevsim oddil 5. Pokud jde o zeleznicni mosty, tak tam jsou pravidla jeste prisnejsi. Az na vyjimky se nepovolana osoba nesmi pohybovat po telese zeleznicni trati.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.