Je bezpečné si objednávat zámek, dveřní kování, závoru přes e-shop ?

Jde mi o to, když si objednám vyšší bezpečnostní třídu třeba 3–4, tak aby mojí adresu e-shop nedal nějakému zpřátelenému zloději, který mě pak někdy příjde vykrást.

Logicky, když si kupuji 4 bezpečnostní třídu, tak logicky mám doma něco cenného, jinak by mi stačila 2.

Nejlepší odpověď
Hlada

Zajímavá otázka. Mít adresu majetného člověka a klíč k jeho zámku může být lákavé. Kdyby ale došlo k většímu počtu otevření zámků od jednoho prodejce, rychle by byl odhalený. Pro jistotu bych na vašem místě nechal poslat zámek na jinou adresu.