SickBreed

Je angína přenosná vaginálním pohlavním stykem?

viz popisek

Odpovědi
iceT

Asi není, ale pokud ona bude mít angínu a bude ti dělat orální sex bez kondomu, tak na penisu může ulpět nějakej moribundus z krku a když pak budete dělat sex, tak je docela dobře možné, že ona z toho může mít gynekologické potíže.

http://doma.no­va.cz/clanek/las­kaasex/oralni-sex-pri-nachlazeni-ho-vynechate.html

Drap

Ne tímto způsobem přenosná neni. Takto se přenášejí jiné choroby.

MobilManiak

Stykem? Ne. Ale třeba ji během styku políbíš, zakašleš na ni nebo tak. Takže samotným stykem ne, ostatním při styku to je možné, rozhodně riziko nákazy je vyšší než bez styku.

mosoj

Určitě. Už jsem viděl několik vagin, které bolelo v krku a měly nateklé mandle.

Takže jedině zezadu a nekašlat.