Lajses

Jdou převést peníze z Paypal na PSC?

Dobrý večer, ráda bych si převedla peníze z Paypal na účet Paysafecard, jde to i bez bankovního účtu?

Odpovědi
L.G.

Myslím, že ne, PayPal Paysafecard jako platební metodu nebere, hádám, že to je otázka z kategorie prohazardně zaměřené🙂. Zkuste Skrill, to půjde, Tipsport a Chance akceptují.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Nevím, co je to Paysafe… Já byh pro změnu potřeboval finance z PayPal dostat na účet jiné banky než je primární kterou tam mám uvedenou.