ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Jde vypočítat výslednice sil na kalkulačce (přesněji jsou tam 3 síly)?

Nejlepší odpověď
Edison

Opakuji, jsou to vektory. Takže v tom budou nějaký ty úhly a velikosti vektorů. takže matematické tabulky, příp. kalkulačka s goniometrickými funkcemi.

Další odpovědi
orwell

Určitě jde. S kalkulačkou se dají dělat úžasné věci – když se to umí. Jelikož jsi neposkytl další informace o těch silách, nelze ti poradit víc, než napsal Edison. A nezapomeň, že nejmazanější kalkulačku jsi dostal zadarmo a máš ji mezi ušima.