majki636

Jde udělat z pergoly zimní zahrada?

Odpovědi
Drap

Jde, Z některé snadno z některé obtížněji. Největší problémem bývá, pokud pergola nepřiléhá k domu, a je problém s temperováním zimní zahrady.

IvkaH

Samozřejmě, že to jde, ale je lepší, když jde o původní návrh než když se zasklení dodělává dodatečně. Na chatě máme klasickou pergolu, ale u domu už máme pergolu zasklenou a chtěli jsme ji z toho důvodu, aby bylo možné ji využívat při každém počasí. Koho na to můžu doporučit, tak je tato firma https://www.pergoly-morava.cz/per­goly/zasklene-pergoly-4/?