dennis15

Jde tady na Odpovědích.cz psát tučně, podtrženě nebo kurzívou?

Doplňuji:
Zkoušel jsem např. tagy <b> a </b> – nefunguje.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejlepší je psát obyčejně -lépe se to čte

Další odpovědi
Terryle

Myslím, že to nejde…
Doplňuji:
Mosoj:
takhle se můžem hádat, kdo používá víc vykřičníků!!!!
aneb důvod k dohadování se vždycky najde… :) (hádání o vykřičníky bylo myšleno jako vtip, kdyby to někdo chtěl brát vážně…)

anonym

lidé by to okamžitě zneužívali kdyby to bylo možné. Například by psali celé své přízpěvky tím největším písmem, tučným a ještě červeně 🙂

Takto je to daleko přehlednější.

mosoj

Nejde tady psát tučně ani nějak jinak, protože by jsme se zase hádali kdo používá tučné písmo více !!
Terryle : Takto je to o jednu možnost méně.