Lgee

Jde poznat chemická barva na vlasy od přírodní barvy vlasů?

Odpovědi
dubraro

Jak kdy, některé odstíny barev na vlasy vypadají jako přírodní, některé jsou očividně umělé.

Jana89

Určitě to musí být napsané na obalu krabičky vybrané barvy nebo v příbalovém letáku. Já výhradně používám přírodní barvy na vlasy, sice jsou o něco dražší než chemické, ale je to šetrnější pro vlasy. Barva vlas jen obalí a nenaruší strukturu vlasu. Nejraději mám černou barvu na vlasy od značky Naturigin, kterou jsem našla na https://zivota­vyziva.cz/cer­na-barva-na-vlasy/ a jsem velice spokojená.