independent

Jde někde online a anonymně spočítat výší pojištění? Třeba povinné ručení.

Všude chtějí telefon a já ho tam nechci dávat, aby mně pak furt neobtěžovali.

Nejlepší odpověď
Edison

Tady to po mě nic nechtělo: https://www.srov­navac.cz/
Takže projít linky… aneb UTFG: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=on­line%20kalkul%C3%A1tor­%20poji%C5%A1t%C4­%9Bn%C3%AD&=&=&oq=&gs_l=

Další odpovědi
Hlada

Anonymní nabídky nemají žádný smysl. Smysluplná nabídka je jen pro konkrétní věc konkrétního majitele. Telefon, adresu a údaje o svých autech jsem poskytnul všem velkým zprostředkovatelům. Nikdo mne nikdy neobtěžoval. Vždy ke konci období dostanu nabídky, které jsou zlomkem veřejných a z nich si vyberu.

Jádrohlod

On line a anonymní? To snad ne… A neznám pojišťovnu co by otravovala po telefonu. Jo mailem ano, ale lze to rychle utnout. Telefon ale taky. A myslíte pojištění čeho? Nebo jen ručení?

Arne1

Jde to. Ovšem za výsledek nebude nikdo ručit – bude to jen odhad. Pojištění lze zodpovědně spočítat pouze pro konkrétní osobu. Pokud nedostanu konkrétní informace, tak spočítám kulový. Ani kdybyste mi dal podle vašeho mínění všechny inforamce, tak pokud to nejsou ty co potřebuju do kalkulaček tak je to k ničemu.