Jan Kunčar

Jakým způsobem se staví do svislé polohy kovové sloupy dálkového elektrického vedení?

Odpovědi
palmal

Viděl jsem stavbu sice ne přímo toho, co myslíš, ale hodně podobné konstrukce. A stavěli to pomocí vrtulníku.

anonym

Různě, záleží na podmínkách.

Zdroj: www.google.cz/se­arch?q=stavění+sto­žárů&espv=2&biw=168­0&bih=892&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwjwqfKSuIn­LAhVmKpoKHVUfAs­gQ_AUIBigB

Mapel

Většinou mobilním jeřábem.

JájsemRaibek

Postaví se základna a poté se na ni přišroubuje samotný sloup vedení, který se zvedá jeřábem.