wiki

Jakým způsobem lze vložit do již napsaného a uloženého dokumentu fotku?

mám složky napsaných dokumentů a složky rodin. fotek.Potřebuji se zeptat, zda jde do takto již napsaných a uložených dokumentů vložit ze složky fotografie,děkuji-wiki-

Nejlepší odpověď
quentos

jasně že jo… otevřete daný dokument, kliknete do textu v místě, kde ji chcete mít, pak jděte do menu Vložit > Obrázek > Ze souboru, vyběhne Vám dialogové okno, kde fotografii najdete a vložíte. Budete pak muset dodatečně text posunout, aby se s fotografií nekryl, případně nastavit jeho obtékání.

Další odpovědi
anonym

je třeba si uvědomit také velikost fotografii,protože se vám tam ukáží ve své skutečné velikosti,aby vás to nepřekvapilo.