Nassin

Jakým vhodným způsobem jde obarvit štěrk?

Chci udělat chodník na zahradě ze štěrku, ale ta šedá barva se mi nelíbí. Jde to něčím nabarvit.

Odpovědi
Drap

Zkusil bych barvu, nebo si sehnal štěrk jiné barvy.

zjentek

Ček dis>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=barevn%C3%BD+%C5%­A1t%C4%9Brk+p%C3%AD­sek&tbm=isch&ved=2a­hUKEwip5vH6roz­vAhUPRhoKHcBHC40Q2-cCegQIABAA&oq=ba­revn%C3%BD+%C5%­A1t%C4%9Brk+p%C3%AD­sek&gs_lcp=CgNpbWcQDFCRb­FiNrQFg378BaAB­wAHgAgAFqiAHJBJI­BAzUuMpgBAKABA­aoBC2d3cy13aXo­taW1nwAEB&scli­ent=img&ei=2G87YK­maC4-MacCPregI&bih=657&b­iw=1360

elkon

Štěrk asi těžko barvit, po čase to oprší, ale lze koupit různobarevné (samozřejmě ale žádné extrémní barvy, jsou přírodní, podle oblasti těžby) kamenivo. Drobné i hrubší. Přímo od výrobců, nebo v hobby marketech (až to půjde). U výrobců to je ale o dost levnější.

Ametyst

Znám jeden lom, kde se těží růžový kámen. Je populární hlavně pro gabiony.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Zjentku, ty jsi špatně přečetl otázku, kde se píše jak „obarvit štěrk“ – svépomocí! S googlem na mne nechoď.

zjentek

Takhle to ale bohužel nepracuje. Ty drti se podle barev a odstínů UŽ KUPUJÍ! (;

zjentek

…Ale samozřejmě si můžeš koupit šedý štěrk a pokud se ti šedá nelíbí, tak k němu ještě míchačku a barvy na štěrk. V tom ti nic nebrání. (;((;

Nassin

Jaké barvy, akrylátové?

Nassin

Drape, vodovky?