dust8

Jakým stylem zaléváte? Napustíte si třeba konev a jdete zalévat a mezitím se vám plní další konev na výměnu?

Doplňuji: Děkuji za odpovědi.

Vodu máme v nádrži u skleníků kde je voda odstátá a když tam voda dojde, tak se dopustí nová ze studni a ta brzo opět odstaje. Odtud jde hadice na kohoutek ze kterého se „čepuje“ voda do konví.

Nejlepší odpověď
annas

Mám u studny vodu ve 4 kbelících a v konvi. Zalévám odstátou vodou, napuštěná ze studny je příliš studená.

Po dešti beru vodu z vaniček, které jsou pod 2 okapy.

Beru konev, jdu tedy vícekrát, je to „pracovní“ procházka na zahradě.

Další odpovědi
Kepler

Měla by to být vždy voda odstátá, ať už pro pokojovky nebo zahradu. V zahradě ideálně sud pro dešťovku a když dlouho nezapršelo, tak klidně naplnit ze studny nebo vodovodní přípojky.

nyjono

Mám dvě 1000l nádrže + 1 sud (vše spojené) na dešťovou vodu. Takže voda je odstátá a v příhodné teploťě.
Napustím konev, zaliju a napustím další. Průtok ze sudu velký, tak napouštění je dost rychlé.